Товарна біржа «Українська агропромислова» (UAСE) створена у лютому 2009 р. та за час існування зарекомендувала себе як надійний та стабільний партнер. Наша команда складається із професіоналів різних галузей: економісти, юристи, фінансисти, брокери, експерти, фахівці банківської сфери.

Значний досвід роботи та напрацьовані зв’язки надають переваги нашим клієнтам у виборі оптимально прийнятного рішення.

Товарною біржою «Українська агропромислова» створена проста та прозора система електронних торгів, що унеможливлює прояви будь-якої корупції та створює чесні правила на ринку біржової торгівлі. Зазначена електронна система надає можливість продавцям майна виручити оптимальну ціну, а покупець отримує гарантії та можливість чесно придбати майно.

Товарна біржа «Українська агропромислова» тісно співпрацює із державними органами та фондами, банками, нотаріусами, експертами, приватними компаніями, має міжнародні зв’язки. Окрім того, UAСE сприяє розвитку партнерських відносинам між клієнтами.

Ми зацікавлені у розширенні партнерських відносин та пропонуємо сумісну співпрацю в реалізації інноваційних проектів. Ми цінуємо Ваш час та Ваші кошти.